Způsoby platby

Nakupování se snažíme co možná nejvíce zjednodušit, a tak Vám nabízíme několik jednoduchých způsobů jak uhradit svou objednávku.

 

On-Line_platbyPLATBA ON-LINE

Díky platební bráně GoPay je nákup ještě o něco jednodušší. Jedná se o zcela bezpečný a rychlí způsob platby. Při dokončení objednávky stačí vybrat "On-line platba GoPay" a budete přesměrováni na bezpečný modul aplikace GoPay, kde budete moci vybrat, jakým způsobem chcete zaplatit. V nabídce způsobů platby nechybí možnost on-line platební karta, bankovní tlačítko mnoha bank nebo třeba Apple Pay a Google Pay. Ovládání je velice snadné a intuitivní. Platba je převedena prakticky okamžitě.

Využití této služby není zpoplatněno, využití platební brány je zcela ZDARMA

 

 

Bankovni-prevodyPLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Můžete také zaplatit přímo ze svého účtu prostřednictvím klasického převodu. Veškeré informace k převodu obdržíte e-mailem. Stačí poslat platbu na číslo bankovního účtu vedeného u banky Fio: 2301039274/2010 (pokud nepoužijete výše uvedenou on-line platbu, kdy se částka posílá na účet GoPay), jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Jakmile je částka připsána na účet provozovatele e-shopu, dojde k expedici zboží, pokud je skladem. Případně Vás budeme informovat o termínu dodání.

Využití této služby je zcela ZDARMA!

 


Dobirka-HotovostDOBÍRKA

Platba dobírkou probíhá vždy při dodání zásilky tzv. "z ručky do ručky". Platíte za svou objednávku až ve chvíli, kdy Vám zásilku předá kurýr doručovací společnosti (DPD, Česká pošta nebo Zásilkovna). 

Využití této služby je zpoplatněno, cena služby je 45,- Kč.